Ekipa Active Life

Team
Nasza cudowna ekipa!

Michał (Hadzaj) – rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać. Mózg operacji technicznych podczas wszystkich wydarzeń. Pasjonat militariów, pieszej turystyki górskiej oraz wakeboardingu. Na campach letnich spec survivalu, strzelectwa i alpinistyki, zimą – instruktor narciarstwa zjazdowego. 
Na co dzień trener personalny, instruktor gimnastyki ogólnorozwojowej i animator eventowy.

Katie – założycielka Active Life. Organizatorka wszystkich akcji animacji:) Głowa pełna pomysłów, które realizuje tworząc niezapomniane programy zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. Od najmłodszych lat jej największe pasje to podróże, turystyka górska oraz sport, którym poświęca swój wolny czas. Na campach letnich dzieli się pasją do sportów wodnych, zimą – spełnia się jako instruktorka narciarstwa.
Na co dzień mama, trener pływania, gimnastyki korekcyjnej oraz fitness.

Marta – swoją pozytywną energią potrafi zarazić do aktywności każdego. Kreatywność nie jest jej obca, zaś praca z dziećmi daje sporo satysfakcji. Miłośniczka wielu letnich i zimowych sportów, ciągle poznająca nowe pasje. Na campach letnich przekazuje swoją wiedzę poprzez prowadzenie zajęć ze wspinaczki, rowerów czy kajaków, zimą – instruktorka snowboardu.
Na co dzień pracuje z dziećmi jaki instruktorka gimnastyki.

Olek – poruszy do tańca każdego, pełen miłości do tego co robi, tryska optymizmem i pozytywną energią. Jego największa pasja to taniec, a motto przewodnie to „tańczyć każdy może”. Na campach letnich uczy gimnastyki, a na zimowych można śmigać z nim na nartach.
Na co dzień instruktor tańca oraz gimnastyki ogólnorozwojowej.

Kacper

Kacper

Fotograf i zajwkowicz wszystkich sportów extremalnych. Życiowy freak, zawsze pozytywny i pełen energii. Niesamowite ujęcia z obozów to jego zasługa i pasja. W zimę instruktor snowboardu, w lato instruktor wszystkiego na czym da się jeździć bądź pływać.

Masz pytania?

Pisz na biuro@activelife.mx

lub zadzwoń +48 536 241 337

(poniedziałek – sobota, 10:00 – 17:00)